Dynamické lekce s hudbou

Heat

Chůze na pásech

Jumping

Zábava na trampolínách

Máte se na co těšit : )

Zumba

Nespoutané pohyby

Máte se na co těšit : )

Pound fit

Bubnování do rytmu

Máte se na co těšit : )

Spojení fyzického cvičení a uklidnění mysli

Jóga

Ovládnutí těla a mysli

Máte se na co těšit : )

Power Joga

Dynamická verze Jógy

Máte se na co těšit : )

Hot Jóga

Intenzivnější Jóga ve 38st.

Máte se na co těšit : )

Pilates

Ovládnutí pohybu

Máte se na co těšit : )

Chci tvarovat postavu

TRX

Posilování s vlastní váhou

Máte se na co těšit : )

Kruhový Trénink

Střídání cviků s min. pauzou

Máte se na co těšit : )

Problémové partie

Posilování a tvarování

Máte se na co těšit : )

Body workout

Tvarování a zpevnění

Máte se na co těšit : )

Full Body

Formování a posilování

Máte se na co těšit : )

Cvičení pro těhotné

Jóga pro těhotné

Zklidnění těla a mysli

Prospívej sobě i brzo narozenému miminku : )

 

H.E.A.T. pro těhotné

Příjemná procházka s hudbou

Prospíváš sobě i budoucímu miminku : )

 

Supinová cvičení

  • Mezi nejoblíbenější skupinové lekce, které najdete v našem fitness centru PartySport Praha Kobylisy (původní prostory Partyfit Ládví) patří zejména dynamické lekce s hudbou H.E.A.T., Jumping fitness, Poudf Fit, Zumba, dříve to byl např. spinning.  Další kategorií fitness skupinových lekcí  jsou fitness lekce, které spojující fyzické cvičení a uklidnění mysli  jako je klasická Jóga, Power Jóga, Hot Jóga (česká verze Bikram Jógy, Pilates, a lekce pro posílení svalů celého těla TRX, Kruhový trénink, Tabata, Kruháč, Problémové partie, Body Workout, Full Body apod.

Více o skupinových cvičení

  • Proč jsou skupinové lekce tak oblíbené oproti klasickému gymu, posilovně, či chcete-li posilce? Je to jednoduché, program celé fitness lekce je předem připraven a cviky jsou sestavené profesionálním certifikovaným fitness trenérem tak, aby měli co nevětší účinnost pro Váš cíl. Osobní fitness trenér je také průvodcem celé lekce, který dohlíží nad správným prováděním cviků fitness, správným rytmem, odpočíváním a také činí lekci zábavnou, protože nikdo nebude cvičit na fitness lekci, která je sice účinná, ale nezábavná. Nestane dále, že  že cviky v našem fitness centru provádíte špatně, jako např. sami v posilovně, nebo doma, příp. že máte nevhodně poskládané či neúčinné cviky pro Vaši potřebu intenzivního hubnutí, tvarování postavy či nabírání svalové hmoty. Rádi Vám pomůžeme s dietou, či lépe řečeno vhodnou stravou, při hubnutí. V naše fitness centru Partysport Praha Kobylisy Vám zajistíme komplexní péči o Vás a díky našemu přátelskému přístupu trenérů, recepčních a ostatních cvičenců se k nám budete rádi vracet a naávčtěva našeho fitness centra skupinových lekcí se pro Vás tane životním stylem.
  • Naše skupinové lekce jsou vhodné pro cvičení pro ženy, muže, mládež, teen, děti i seniory. Na všech našich dopoledních lekcích zajišťujeme hlídání dětí.
  • Vyberte si lekci v rozvrhu z našich skupinových lekcí, nebo si založte účet bez závazků a rezervujte se on-line na svou první bezplatnou lekci ještě dnes.